Lüten Tavsiye Verin

DIYANA

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM 1 YAŞINDA KEDİM VAR 2 GÜNLÜKKEN ALDIM BESLEDİM HİÇ YANINDAN AYRILMADIM KENDİM ÖĞRENCİYİM VE YAZIN ŞEHİR DIŞINDA ÇALIŞMAK ZORUNDA KALDIM KALACAK YERİMDE BİR AİLE İLE VE KEDİMİ NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM KEDİMİ SAHİPLENDİRMEK İSTEMİYORUM SADECE GEÇİCİ OLARAK SAHİPLENDİRE BİLİRİM HAYATIMI DÜZENE KOYANA KADAR LÜTFEN BİR TAVSİYE VERİN ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN .

4 CEVAP

yasement

maddi durumun müsaitse pet pansiyona bırak uzun dönem kalacağı için indirim yapacaklardır mutlaka

DidemCan

Facebook ta kedi sahiplenditme sayfalarında kalıcı geçici sahiplendirme/bakım var. Geçici olarak vermek için onlara haber verebilirsin paylaşabilirler.

DidemCan

yada güvendiğin biri yok mu ona bakabilecek? :/

DIYANA

tanıdıklarım hepsi öğrenci onlarda yazın tatile gideceği var yani onlar yapmaz yardımınız için teşekkürler