Büyüyünce???

DidemCan

Anket

geçer
(14 oy)
geçmez
(3 oy)
küçükken nasılsa büyüyüncede öyle olur
(3 oy)
bilmiyorum
(3 oy)
Toplam (23 oy)

Yavru olduğu için ısırıyor ve tırmalıyor ya şuan. Birde kendini sevdirmiyor pek fazla hatta nadiren sevebiliyorum. Bir de kaçıyo falan. Büyüyünce geçer mi? Kaçmaları kendini sevdirmeme çabaları falan?

4 CEVAP

Denizzzzzz

Nezamandır birliktesiniz bu önemli yani size alışma sönemindeyse bu durum normal ve zamanla geçer ama ağer en az 1 -2 aydır birlikteyseniz ve ona rağmen böyleyse ben kedinin karekteri öyle diye düşünüyorum yani pek değişeceğini sanmam

DidemCan

2 buçuk hafta oluyor. Tamam o zaman normal :)teşekkürler

yasement

Sevdirir zamanla kediler can ister♡

hulyaaslan

Benim yavrumla 2 aydır birlikteyiz. Biraz sabredersen göbüşünü sevmen için sabahları önüne yatacaktır