Kedim Ve Çiş Sorunu

mhtpyldz

Merhabalar , kedim 1 yaşinda dişi ve kısırlaştırıldı . 4 aylık civarındayken su kabına işediğini fark ettim ve hemen veterinere götürdüm sistit denildi tedavisi oldu . Daha sonraları bir iki kez tekrar yaptı tekrar götürdüm ve sorun yok dedi vet hormonel bir sebep yada psikolojiktir dedi. ve şimdi yaklaşik bir haftadır sürekli su kabına işemeue başladı artık delirmek üzereyim başka hiçbir yer değil sadece su kabı . ve tabi ki gözümün içine baka baka

3 CEVAP

kedilikizzz

Çok ilginç ve ilk defa duyduğum bir şey. İnş bir çaresi vardır ya.

mh1888

Baska guvenilen bi vet e goturdunuz mu ?

mhtpyldz

EVET Tabi 2 farkli kişiye götürdüm :(