Yavru Kedimin Gözü Kapaniyor İltihap Kizariklik Yok.

Mrvakbl

Yaklaşık bir aylik yavru kedim var hatta sizin siteniz sayesinde sahiplendim. Yavrunun sag gozu kapaniyor herhangi bir iltihaplanma kizariklik akinti hic bir sey yok tek skintimiz surekli kapaniyor ne oldugunu çözemedim bir bilginiz var mi yardimci olabilir misiniz?

6 CEVAP

Mrvakbl

Tmam tesekkurler bi de onu denerim umarim olumlu bir sonuc alirim

mh1888

Dikkatli olun derim benim kedi en son kafasini disarda bi yere carpti gozundeki perde sisti bi turlu inmedi oyun oynamaz oldu sonra cay la filn gozunu surekli silin

Mrvakbl

Ben calistigim icin annem surekli cayla pansuman yapiyor ama ole gecmiyor ozellikle uyumasina yakin kapaniyor

Syusuf

Herhangi bir cisim girmiş, zedelemiş, alerji yada iç hastalıkla beraber bir etki olmuş olabilir. Veterinere danışmakta fayda var. Özel vetlerin fiyatlandırma konusunda sıkıntınız varsa üniversitelerin veterinerlik bölümüydü sanırım emin değilim üniversiteye götürenleri duymuştum.

Mrvakbl

Ben bi veterinere sormustum sadece muayeneye 50 lira demisti mecbur kalirsam gotururum caresiz sonucta.tesekkur ederim

Denizzzzzz

Gözünde akıntı olmazsa kapanmaz mutlaka bir akıntı vardır bence çayla pansuman yapıp tobraset damla var öyle yan etkisi fln olan bir damla değil ondan alıp iki gün damlatın açılmazsa veterinere götürün benim 1 haftalık benişimde oldu ılık çayla pansuman yapıp fözü açıldıktan sonra damlattım sabah akşam ilk gün tine kapandı ama ikinci gün düzeldi