Kediciğim Ve Ben Hastamıyız Aceba ?

Bal_lokma

Minik bebeğim bi kaç gündür yüzüme yüzüme hapşuruyor bende dün akşamdan beri halsizim bende hapşurmaya başladım ama onda halsizlik veya başka birşey yok iştahı felan hepsi yerinde maşallah sizce neden olabilir?

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

hasta kediye aşı yapılmaz

Reyyanhan

İnsanlar dan hayvanlar a hastalık geçebileceği hayvanlardan insanlara mantar dışında bir hastalık gecmeyecegini bir yerde okumuştum . Burdada aynı şeyler söylendi . Ama bir uzmana sormak lazım . Doktorunuza danışın ..

Cotontzu_Siri

lyme hastalığı köpeklerden insanlara geçebiliyor ve çok ciddi bir hastalık, kedilerde var mı bilmiyorum

Üşütmüştür muhtemelen

Bal_lokma

Hım tamam canım saol

159deniz123

veterinere gidin ilaç yada aşı yapsınlar ama kedi ufaksa onu bilemem kedin fotoda ufak duruyor aşısını yaptırdınızmı acaba

Bal_lokma

Daha 1.5 aylık aşı için çok erken dedi vet imiz