Köpegim

159deniz123

köpegim akşam uyuduktan sonra bazen titriyor ama üşümüyor nerdn biliyorsusnin yattıgında ona battaniye aldım veterinerden üstünü örtüyorum giri açıyor üstünü ama işte arada sırada titriyor normal birşymi yoksa sorunmu var sizin köpeginizde böyle oluyormu

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

yeniyse korkuyor olabilir siri de ilk geldiğinte titriyordu

Cotontzu_Siri

geldiğinde*

159deniz123

geleli 7 gün oldu işte korkuyor olabilir gerçekten

Cotontzu_Siri

iştahsızlık var mı

Cotontzu_Siri

petshoplar hasta satabiliyor, sonra suçu size atıyorlar. üşüdüğü için titriyor da olabilir kakasında cıvıklık, halsizlik, iştahsızlık gibi bir problemi varsa veterinere götürün. ben siriyi ilk aldığımda hastaydı petshop suçu bana attı zorla ona ödettim 600 tl tuttu

159deniz123

yokk yemegini günde 5 kere yiyor nerdeyse yani yemekginde birşey yok üşüyor derseniz veterinerden kalın battaniye aldım onun için onun üstünü örtüyorum giri açıp üstüne yatıyor kakasında cıvıklık yok böyle nasıl desem sopa parçası varya onun gibi katı yapıyor halsizlikte yok akşamları oyun oynuyor zıplıyor vetrinerden oyunçaklar aldım onlarla oynuyor bizle oynuyor suyunuda sıkça içiyor acaba korkuyomu diyo düşünüyorum ilk geldiginde çok titriyordu şimde binde bir titriyor bide bizim evin orada ses var araba sesleri ondan korkuyor ambulans geçinçe çok korkuyor özellikle

Cotontzu_Siri

Korkuyordur o zaman. Çok sıkmayın rahat bırakın alışsın. Bir de battaniye örtücem uğraşmayın sıcakta bunalıyorlar.

159deniz123

öyle yapıyorum kendi üşürse zatn için giriyor korkuyor olabilir ama zamanla alışabilcegini düşünüyorum