Kedi Ev Yapımı Köfte Yiyebilir Mi

Ealbs

Kediler ev yapımı köfte yiyebilir mi ve o köftenin pişmmiş halini falan yiyebilir mi

13 CEVAP

Reyyanhan

Kendine köfte yapmadan önce yağsız kiymadan azicik ayır. Tuz vs hiç birşey katmadan sadece kıymayı pişirip verebilirsin. yumurta da katabilirsin.

Tsubasa9

Bizim de canımız cekti simdi. Reyhan bize köfte yoğur :D

Tsubasa9

Izgara ya da mangal olursa bayıla bayıla yerler. Ama cok zararlı. Hic vermemeye calışın.

Cotontzu_Siri

içindeki bazı malzemeler zararlı

Reyyanhan

Hayir baharat soğan vs. Onlara zararlı. Zararsız hale getirip verebilirsin ama ozaman da tadı olmaz

Tsubasa9

Yer ama yedirme zararlı.

Reyyanhan

Yani sen yiyemezsin öyle de :) tatsız tuzsuz baharat siz soğansız. Maydanoz bile olmamalı. .

Cotontzu_Siri

baharat, tuz, yağ, soğan, varsa sarımsak, ekmek/galeta unu, maydanoz hepsi zararlı

Cotontzu_Siri

Aynen :D

Ealbs

Teşekkür ederim cevaplar için

Ealbs

Hangileri mesela

Ealbs

Evde normal tavada kendim yaptığım köfte

Reyyanhan

Tamam olur :)