Kedi Garip Tuvalet Sorunu

mrysckn

merhabalar. kedim yaklaşık 3 aylık. daha önce tuvalet problemi yoktu. 2 gün önce mutfak giderine biz oradayken çişini yaptı. sonra biz bidaha oraya gitmesin diye kolladık hayvanı unutması için. oraya bidaha yapmadı fakat kendi tuvaletine gitmemeye başladı. sadece biz kumun içine koyunca yapıyor. başka yere yapmıyor. sanki çişini kakasını unutmuş da biz kumun içine koyunca hatırlıyor ve yapıyor gibi. 5 gün önce ilk karma aşısını oldu. bunun dışında farklı bir durum yok. neşesi iştahı yerinde. bir fikri olan var mı?

1 CEVAP

mysrter

kediniz tuvaletini yaparken bir şeyden korkmuş olabilir yada tuvaleti pislenmiştir kumu boşaltıp hazneyi temizleyin yeni kum koyun