Fikirlerinizi Alabilir Miyim?

Cotontzu_Siri

İnternet sitesi açmayı düşünüyorum. Biraz tuhaf olacak ama 2 temalı yapacağım. Biri teknoloji, biri hayvanlar.
Hayvanlar bölümüne ne ekleyebilirim? İmza kampanyaları, mama tarifleri, ırk bilgileri...

10 CEVAP

yasement

Denedigin mamalar hakkinda goruslerini yazabilirsin

bence kedi ırkları hakkında bilgi ver ve ya kediler için oyuncak yapımı ve yuva yapımı olabilir

ursaminor

hayvanlar için evde mama tarifleri olabilir aslında.

(Ama altına feragatname yazmayı unutma sakın. Yani riski size aittir beni bağlamaz diye biliyorsun olaylar filan :D - çok sözleşme çevirdim bu hafta biraz etkilenmiş olabilirim evet :P)

Reyyanhan

Bencede :)

Sirinkedisever

Siteyi açtın mı bende bakcamm :D

Cotontzu_Siri

Teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

Hayır

GoldenOdin

Diyeti ne zaman açacaksın ve adı ne olacak

GoldenOdin

*siteyi

Cotontzu_Siri

Bilmiyorum. Seneye yazın olabilir.