Kedim Çok Asabileşti Bi Anda

Bal_lokma

Kedim birbuçuk aylık erkek bugün çok çok sevdiği biberonuyla kavga etti resmen kocaman erkek kediler gibi sesler çıkardı tısladı bağırdı beni yaraladı sonra bana bi kaç kez saldırmaya yeltendi bende yalnız bıraktım sakinleşti ama çok bağlı bana anlamadım mesela oturup konuşuyorum duygusala bağlayınca gözler doluyo ağlıyo öpim diyorum başını ağzıma getiriyo sürtünüyo kucak istediğinde tırmanmak yerine iki patisini kaldırıyo miyavlıyıp bekliyo sonra elimi uzatınca patilerini uzatıyo ilk defa böyle hırçınlık yaptı bunu tekrarlar mı ? Biberonu kaldırdım tekrar olmaması için :( :( :( başka ne yapabilirim

10 CEVAP

patili

Allah Allah. Sirkeli suya 7 ayetel kürsi 7 felak 7 nas oku canım. ve iç. kalan birkaç damlayı da ensene ve kulak arkalarına sür. Eğer üzerinde ağırlık vs gibi şeyler varsa onları görür kediler.. Ondan saldırır.

yasement

Bugün kedilerin çılgın günü galiba açılan kaçıncı konu bunla ilgili benimki de bugün bi deli valla :D

patili

o kavga gibi ama cok heyecanla oyun oynarken öyle oluyolar. hatta hırrrrrr diye homurdanarak koşturuyorlae ordan oraya deli dana gibi :))

Reyyanhan

Patili şaka yaptın dimi :) gerçek değil bu cevap dimi :)

Bal_lokma

Reyyan oluyo canım bazen öyle yapmadım daha patili dediğini yeni gördüm ama miniğim kuzu gibi oldu yüzümü yalıyo sırnaşıyo mırıldanıyo özür diler gibi sıpa ya :)

patili

çok ya reyyan ben nazara falan cok inanırım. ayetel kürsinin gücüne de öyle. ben okuyorum kendime. cok rahatlatıyor beni :) sizi bilmem tabi.

Bal_lokma

Yok kuzum o ayrı bu bildiğin saldırdı yani resmen kolumu kanattı dişlerini göstrip tısladı felan

Bal_lokma

Deneyipte ferahlığa ererseniz iyi gelir canlarım denemekte fayda var :) :)

patili

herkesin görüşü kendine. saygı duyuyorum. ben faydasını gördüm :))

ama bu tamamen inanç mevzusu. o yüzden o konulara girmeye gerek yok

Cotontzu_Siri

ben de reyyanhan gibi düşünüyorum