Köpegimm

159deniz123

yaa millet şimdi köpgim için vtenirendn sütlü kemik aldım oyunçaklar aldım ama köpegim illa gelip bizi ısırıyor napıçam bilmiyorum ve bazen ısırdıgında çok pis açıyor nasıl ısırmasını önliyebilirim

5 CEVAP

159deniz123

ama yapıyorum 5 dakka sonra giri glip ısırıyor kızdıgımda gidiyor giri gelip ısırıyor

Cotontzu_Siri

Sabredip devam etmelisiniz büyüdükçe vaz geçecektir

Köpeğiniz sizle oyun oynamak istiyot ve köpekler birbiriyle oynarken hafifçe ısırır. Sizle her oynadığında eğer ısırırsa sertöe hayır deyin sert ses tonunu anlayacaktır. Her ısırdığı xaman sertçe hayır deyin ve mümkünse ısırmadı için hemen bit kemik ya da oyuncak verin. Zamanla elinizi ısırmayı bırakacaktır yeter ki sabırlı olun siz :)

Cotontzu_Siri

ısırdığında zarar vermeden kulağını veya kuyruğunu çekin ve yüksek sesle hayır veya şşşşşş diyin

159deniz123

grçkten sabır gösteriyorum vtrinerden sütlü kemik aldım bakim onla oynuyor