Mantar Olabilir Mi?

zehraaozlu

Kedim mantar olabilir mi ben bi yere çarpmış oldugunu sanıyordum ama aklıma mantar geldi bilgisi olan var mı?

8 CEVAP

patili

neresi burası? kedinin meme ucu gibi görünüyor

zehraaozlu

Hayir ensesinde :)

Benim kediminde kulak boglesinde oyle olmustu kanadi ilk once ben de sizin gibi vurdu zannettim sonra kabuk bagladi sonra mantar belirtisi fln zaten kedi mantarmis kulagindan sonra anladim eger mantar hastaligi varsa belirtisinden anlarsiniz kulagina fln iyi bakin benim kedim mantar insallah sizinki sadece yaradir .

zehraaozlu

Nasil bi tedavi uyguluyorsunuz?

zehraaozlu

Vucudunun diger tum bolgelerini kontrol ettim bi sıkıntı yok, yeme icmesinde bi problem yok cok neseli oyuncu 2 gundur var bu yara

zehraaozlu

Mantar hakkinda pek bi bilgim yok internetten arastirdikca daha da paranoya oluyorum direk yasayan birinden dogru bilgiler almak benim icin cok iyi olur

ilknrdaisy

Benimde kedimin kulağının icinde vardi boyle bir yara cok telaş etmistim baticon surmustum veterinere goturdugumde kendi kasirinirken turnagiyla cizmis oldugunu söylediler. Oncelikle mantar zahmetli bir hastalik bence iciniz rahat etmesi amacıyla bir veterinere hemen goturun :(

patili

Mantar o zaman. Veterinere gidip tedavisini yaptırın.