Başka Kedilerle Anlaşma Sorunu

ozgeankara

Kedim yaklaşık 1 yaşında ve bir kedi daha buldum patisi kırılmış iyileştiriyorum ameliyat ettirdim sonra da sahiplenmek istiyorum ama daha önce baktığım minikleri de geçici süre eve getirdiğimde kendi kedim çok agresifleşiyor, küsüyor ve asla kabul etmiyor bebekleri. bunu çözmemin bir yolu var mı? zamanla alışır diye düşündüm 3 günden fazla dayanamadım çok mutsuz ve sinirli bir kedi haline geliyor :( yardım ederseniz sevinirim.

4 CEVAP

Kedisevercat

şimdi bir bez alın bezi yeni kedinin yanaklarına sürdükten sonra koltuklara sürün. kedilerle oynatmaya çalışın. Oyuncaklara, evdeki çoğu eşyaya aynı şeyi yapın. Mama kapları 6-7 cm uzak olsun. Yeni kediye kedilerinizin tuvaletini gösterin koklatın zamanla alışırlar

Kedisevercat

birşey değil

Kedisevercat

bu arada barınaktan kedi sorumda yeni bir şey yazdım bakar mısınız

ozgeankara

teşekkür ederim deneyeceğim.