Kedimin Irkı Hakkında Hiç Bir Bilgim Yok Yardımcı Olabilirmisiniz

ELIFNAS

KEDİMİ 1 YIL ONCE SOKAKDAN BULMUŞTUM VE IRKINI BILMİYORUM KEDİM ERKEK LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

6 CEVAP

yasement

Yok yahu. Norveç orman sokaktan buldum pet shoptan aldım diyenlere bakmayın çoğu kırması bile değil. Bu kedi sanırım çok güzel bir melez kedi. ankara kedisi ve sarı sokak kedisi yavrusu olabilir.

Ealbs

Hani fotoğraf

Cotontzu_Siri

norwegian forest

oezdemirseda

Ben de norveç orman kedisine benzettim tüylerini ama renk olarak sarı olması sanırım melez oluşundan. Çok güzel kediniz var :)

Norveç değil sibirya kedisi ! Norveçler çok tüylü olur ..

Nis_Duru

Fotoğraf yok fotoğrafını atarsan belki bilebiliriz iyi günler