Diş Macunu

Cotontzu_Siri

Tek seferliğine köpeğim için kendi kullandığım diş macunundan kullanabilir miyim?

26 CEVAP

lesiponcik

teşekkür ederim arkadaşlar lütfen beni affedin bir daha kaba davranmayacağım . evet hesabım kapandı. bu yeni hesabım . senin adına çok sevindim cotontzu_siri. hepinize MERHABALAR ... :)

Reyyanhan

Böyle bir karar aldığına sevindik lesi.. Artık kötü yorumlar yapmazsın sanırım :)

lesiponcik

evet Reyyanhan kötü yorum yapmayacağım . lütfen o konuları kapatalım tekrardan özür dilerim . affedin beni :( :(

kedilikizzz

Siri bende ismini değişik görünce değiştirme özelliği eklendi sandım tühhh.

Cotontzu_Siri

keşke :)

lesiponcik

merhaba cotontzu_siri ben buraya yeni katıldım . yanı bu üyeliği bugün açtım sana yardımcı olabilirim sanırım . :) bence böyle bir şey yapma zararı dokunabilir .

Cotontzu_Siri

Kötü niyetli olmadığını biliyoruz, zamanla anlar insanlar merak etme

lesiponcik

teşekkür ederim bana inandığınız için Allah sizin gibileri ve diğer insanları hep mutlu etsin . siz beni mutlu ettiniz teşekkürler :)

cotontzu_siri bir daha bu siteye gelemiyeceğim bana izin vermiyorlar açşam bile geri kapanacağını söylediler bunu da zor açtım buda birazdan kapanır bilgilendirmek istedim

Reyyanhan

Hoşgeldin lesi :) dış macunu falan kullanma sakın siri

Cotontzu_Siri

Kullanmamaya karar verdim o zaman :))

lesiponcik

arkadaşlar konuyla alakası yok ama soracağım kimse bulamadım :( profilimi nasıl değiştirebilirim . çünkü herkes beni böyle kötü biri olarak bilecek :( yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Reyyanhan

İsmini ve resmini değişti r :) kötü birisi olmadığını biliyoruz lesi

Cotontzu_Siri

ne anlamda? kullanıcı adı falan mı

lesiponcik

profil resmimi