Resmini Attigim Kopekler Hakkinda Yorum Yaparmisiniz

Kadirbyrk

Arkadaslar haftaya bu kopeeri aticagim aslinda burada cok kucukler 3 haftaliklar ama suan 2 ayliklar ve bu kopekler alman kurdu bu kopekler kirmami safkanmi soyleyebilirmisiniz daha cok kucukler biliyorum ama belki bileniniz vardif ayrica irk meraklisi fln demeyin arkadaslar bu kopekler kirmada olsa alacagim ve bu kopekler dusuk belmi onuda soyliyebilirmisiniz ve son sorum simdi bu kopek bana gelecek ilk geldigi gun ne yedirim 2 aylik oldugunu dusunursek

16 CEVAP

canakavi

Alman kurtlarının bazı cinslerinde arka ayakları kırık gibi tabir edilir ve sırtlarından kalçalarına doğru yere yakın bir eğim olur almanların statü olarak belirlediği ayır edici ozellik olarak gecen 5sınıf alman kurdu varsa beli aşagıya eğimli olan 1-2. sınıfa girer. Almanların takıntılarını biliyorsun adolf hitler zamanında insana olan sınıflandırmaları suan köpeklerine uyguluyorlar bildiğin

Kadirbyrk

Reyhanhan kopek alirsan buyuk bir sorumluluk olur bunu bil ve sadece iyi yonleri yoktur mesela yok seviyim mamasini verim suyunu verim iki oyniyim tamamdir gibisinden degildir kopek bakmak ve en onemlisi gaza gelmeylen olmaz aslinda gaza gelmeylen olur ama gazin bitmemeside en onemlisi yani bir heves olmasin kopek bakmak zorluklarida cok fazladir ama bunun yaninda inanilmaz iyi bir arkadasdir kopek

Kadirbyrk

Aticagim degil alicagim olacak arkadaslar

Reyyanhan

Özür diliyerek soruyorum . Düşük bel ne demek :/

canakavi

bu resimden sadece güzel beslendikleri görünüyor tosun tosunlar güncel bir resmin atarsan 4 ayak üstünde yandan sana ne olduğunu söyleyebilirim

Reyyanhan

Çok gaza geldim. Bende kopek sahiplenecegimm :)

Kadirbyrk

Canakavi kardes tam bir hafta sonra kopekleri alicagim aldigimm zaman fotolarini ceker sana yollarim sende soylersin nedir ne degilsir peki kopek geldigi gun ne yedirtim ve genel olarak ne verim

Reyyanhan

Hmm. Düşük bel dedikleri şey bu mu yani

Kadirbyrk

Aynen bu bazi cinslerinde arka ayaklari on ayaklarindan daha kisa olur bu yani

Reyyanhan

Merak etme bunun bilincinde bir insanım . Uyarın icjn teşekkür ederim ama. Kopek beslemeyi çok istiyrm sadece cesaret edemiyorum.. burdada bazen cesaretleniyorum evet yapabilirsin diyorum. Ama sonra tekrar vazgeçiyorum. . Eğer bir gün bir köpeğim olursa bilinki bütün sorumluluğunu göze aldım .

canakavi

Kadir haşlanmış et tavsiye ediyorum durumun varsa ama bu tavsiyeme illa karsı cıkan olur. Bu güne kadar aynı anda 3 köpek besledim 2doberman 1 akbaş kangal. Kangalı doyurmak çok zor oldugu için yal yapıyordum kangala 1 ögün akşamda haşlanmış et veriyordum dobermanlarada 2 öğün haşlanmış et veriyordum. Durumun çok yoksa kuru mama daha hesaplı geliyor etten ama sakın bu tavuk kırıntı felan verme köpeğine tavuktan uzak dur illada vercem diyorsan gögüş eti haşlayıp ver.

canakavi

Reyyanhan adamım ben sana kefilim sen köpeği geçtim jaguar alsan besler eğitirsin inanıyorum çünkü sahiplendiğin hayvanın üstüne düşüyorsun seviyorsun.

Reyyanhan

Hep destek tam destek diyorsun :)

canakavi

Çoktan dedim :D

Reyyanhan

Seviliyorsun can ;) teşekkür ederim