Kedimi Kısırlaştırıcam Ancak Endişelerim Var?

AlacaHurrem

Arkadaşlar 2 tane kedim var. Büyük olanı geçen sene kısırlaştırdık, bir sorun yaşamadık. Ancak ben onda da şimdi de hep bir telaşa kapılıyorum.. Ya birşey olursa? Narkozdan uyanamazsa? Gibi.. Aynı veterinere emanet ettik ama eve geldiğimden beri üzgün üzgün oturuyorum :(

2 CEVAP

tughankartal

Kısırlık veya diğer operasyonel durumlarda veterinerinizi iyi seçtiğiniz sürece korkacak bir şey yok aslında. ben de sizin gibi köpeklerimi kısırlaştırdığım süre içinde sanki bir şey olacakmış gibi oldukça tedirgin bekledim. bir de dişi ve köpek olunca uzun sürüyor ameliyat :) eğer operasyonel konularda veterinerinize güveniyorsanız hiç düşünmeyin, narkozdan uyanmamak gibi sorunlar, komplikasyonel durumlarda genelde çıkar karşınıza. ki iyi bir operatör veterinerse o tarz durumlarda bile hiç sorun olmadan hallederler. İyi bir operatör veteriner gerçekten beyin cerrahları gibi hiç sorunsuz hallediyor olacaklardır.

AlacaHurrem

Cevabınız için çok teşekkürler :) Kedim kısırlaştırıldı 4 gün oldu şimdi çok iyi.. Rahat bir nefes aldım diyebilirim. Petlerinizle birlikte sağlıklı günler dilerim :)