Aşılar...

cansument

Anket

Karma
(6 oy)
İç Parazit
(6 oy)
Dış Parazit
(0 oy)
kuduz
(2 oy)
Toplam (14 oy)

Kedime aşılarını yaptıracağım . Fakat en önemlileri hangileri ?

9 CEVAP

kedilikizzz

Hepsi

ursaminor

Bunun sıralamasını genelde ilk karma aşı 1 - karma aşı 2 - iç/dış parazit aynı anda - kuduz aşısı - dileyene lösemi aşısı şeklinde yapar vetler..
ve tabi iç/dış parazit kimi vete göre 2 kimine göre 3 ayda bir tekrarlanır.

kedilikizzz

Önemsiz aşı yok

cansument

teşekkür ederim kedilikzzz :)

ursaminor

ne demek...
bizimki sokaktan geldiği için önce parazitleri yapılmıştı gerçi :D
bu arada karma aşıların arasında en az iki hafta olması gerekiyor aklınızda olsun.

AlacaHurrem

Her yıl tekrarlanır aşılar..

cansument

teşekkür ederim ursaminor

Duru_Sofia

Hepsi çok önemli veterinere sorarsanız sırasına göre yaparlar zaten.

cansument

bu aşılar bitene kadar toplam kaç yıl sürüyor :(