Taşlı Kedi Kumu

hayvankurtarma

Bu kedi kumunu kullanan varmi

12 CEVAP

Reyyanhan

QUİK ben hiç sevmedim .

Bal_lokma

Quik süper emici silika kum mu o ?

Bal_lokma

Ben kullandım ve asla ama asla tavsiye etmiyorum bir paketi daha 1 aylık yavru kedim için 2 hafta gitti internette 1 ay kadar kullanılır yazıyor ama maalesef öyle değil sıvıyı çekiyor bi kaç gün sonra geri bırakıyor o küçük çakıl taşlatı gibi olanlar sıvı içerisinde yüzüyor resmen ve koku yapıyor

Bal_lokma

Değiştirmelisin bir an önce :)

hayvankurtarma

Bilmiyorumki ne marka sahibi bırakırken içine koymuş poşeti yok tuvaletini ona yapiyor

hayvankurtarma

Suan ne kullaniyorsun ya da ne onerirsin

kedilikizzz

Ben de quik kullanıyorum aşırı derecede memnunum :)

kedilikizzz

Ama ben quik bentonit kum kullanıyorum kristal asla kullanmam ve önermem. İnce taneli pudra kokulu kumları öneririm.

ursaminor

kedilikizzz, bu quik pudralısı ne şahane kokar değil mi? Bizim kıza alerji yaptıydı ama. :( ühü...

Duru_Sofia

İnce taneli alıcaksan kedinin ayağına yapılır eğer kedi paspası alırsanız onu kullanın derim ben ama alamazsan etrafa dağılır bu yüzden büyük taneli alabilirsiniz. Kristal kum tercih etmem

Bal_lokma

Kedilikizz ben silica dan bahsettim resimdeki gibi olandan bahsettim canım dierlerini kullanmadığım için bilemem

hayvankurtarma

Quick i bir deniyim