Yukarı Atlayabilir Mi Acaba Yaa

Luckyssss

Yukarı atlar mı

16 CEVAP

Luckyssss

Sakıncalı orda kuşum var çünkü :)

kedilikizzz

Ayyy o kuşu taşı başka bir yere zaten amaç kuş :)

159deniz123

atlar gerçekten benim köpegim 1:30 aylık yataktan aşşagı atlıyor kediler daha iyi atlar bide

Luckyssss

Tesekkür ederim kedim 3 aylık ama baya baya 5-6 aylık gibi sanki

Luckyssss

Dediğim anda atladı oraya korunak olarak ne yapabilirim

patili

yukarı atlaması sakncalı mı? atlarlar valla fena atlıyolar :))

Luckyssss

Dahada yüksek bir yer yokki olsa keşke .s birde kedili kız senin kedi kaç aylık

canakavi

Kuşu gözüne kestirmiş duvara yüksek tırmanamayacagı bir yere çivi çak kuşun kafesini oraya koy derim ben

kediler

Bizim kuşun kafesini bir sehpanın üzerine koyup odanın köşesine koymuştum. Zıpladığında devrilme gibi bir durum olmuyordu yani. Onun dışında daha alçak bir yere koyun bence zaten kafesten zarar veremez kuşa. Bizimkisi kafesin üzerine yatıyordu. Kuş da alttan patilerini ısırıyordu :D eğer yukarıda olursa aşağı düşürebilir kafesi.

MISRA160

Ben o aletten kullanmistim ise yariyor

MISRA160

Ben o aletten kullanmistim ise yariyor

kedilikizzz

Benim kedim 16 aylık fln 1 yaşını geçtiii

Melisas

Müsait bi odaya koyun kapıyı kapatın kediniz o odaya hiç girmesin .eğer kuşa alistirabiliyosan alıştır

Reyyanhan

Duvara çivi ile as ve kedinin tirmanamayacagina emin ol. Kedinin başka yerden de zıplayamayacagina emin ol. Sehpa koltuk tepesine de yakın olmasın

MISRA160

kafesin ayakta dura bilmesi icin bi alet var ona takabilirsin bu yuksek bir sey oldugu icin bir zarar gelmez kuşunada kedinede