Gerçekten Üzgünüm

Ealbs

Kedim Hardal geldiğinde çok küçüktü ve hep ben ilgilendim hep beni istiyodu şimdi büyüdü hala her şeyiyle ben ilgileniyorum onu sıkmadan seviyorum onunla oynuyorum vs ama kız kardeşim onu sürekli öpüyo sinirlendiriyo buna rağmen hardal gece benim değil onun yatağına çıkıyor neden olabilir bu

8 CEVAP

ursaminor

canakavi

Kıskançlık seziyorum :)

siz de mıncıklayın ozaman.Demekki ondan hoşlanıyor:)

yasement

Allah iyiligini versin kedine kopegine bisey oldu sandim basliktan :D

Reyyanhan

Bak bunu benim büyük kedi de yapiyo . Komşunun kızını görünce bi tripler. Sokulmalar bakmalar surtunmeler kucağa çıkmalar .. Ne hissettiğini o kadar iyi anlıyorum ki :) kafanın içinde dolananları. Acaba beni sevmedı mi diye. Bunu şey gibi düşün birisine ilgi duyarsın peşinde n koşarsın ama yüzüne bakmaz gider hiç onunla ilgilenmeyen birisi ile uğraşır . Kedilerin de var Bu huyu. Kendilerjne sahiplerini kendilerı seçiyor . Yani kalabalık bir ev demek bir çok aday demek istediğin kadar peşinden koş ıslak mendille dur poponu sileyim dur vitamin vereyim dur tırnağını keseyim :) ama zamanla değişebilir bir durum. Biraz daha fazla ilgilen . Mıncikla sıkıştır köşeler de al kucağına :)

Ealbs

Evet kıskanıyo olabilirim ana yüreği işte ahahahah o zaman Hardal efendiyi mıncıklama zamanı!!!!

Reyyanhan

Kolay gelsin ,:)

ben bildiğin güreşiyorum evde :)