Dışarıdan Gelince

Guneess

Köpeğimi gezdirdikten sonra eve gelince ayaklarını yıkıyorum. Hergun bunu yapınca o da sıkılıyo sabunlu bez işe yararmı ya da siz ne yapıyosunuz bu konuda

10 CEVAP

canakavi

yıkama işlemi çok mesakatlı degil mi sencede ? ıslak mendil yada sabunlu bez işini görebilir tabi bu senin titizlik derecene baglı :)

Cotontzu_Siri

ıslak bez yeterli

Cotontzu_Siri

ıslak bez yeterli

Reyyanhan

Sabun dan mutlaka arıtın ama

izzy

Bizde yıkıyoruz bezle kuruluyoruz yoksa halılar çamur oluyor ben rahat edemem islak mendil fln malum koltuklara çıkıp yatiyorlar gecede benle uyuyor o sekilde rahat edemem yoksa

tughankartal

sabun veya alkollü ıslak mendiller iyi durulanmadığında pati ve derilerine zararlı hayvanların. durulamak için de epey uğraşacağınız için yıkamaktan farkı kalmayacak. kısacası ıslak bez + kuru bez tamamen işinizi görür. Sonrasında kendisi de ayrıca yalayarak temizlemek isteyeceği için ne kadar temiz olursa olsun, içinde kimyasal bulunan şeylere dikkat etmekte yarar var.

Guneess

Teşekkürler hergün ayaklarını yıkamak hem pascala hem bana işkence oluyodu

ilknrdaisy

Bizde cocker olduğu icin rahatlikla kucaga alindigindan yikiyoruz her sokaga cikip geldiginde ancak büyük ırk kopeklerde islak bez olabilir, annem titiz olduğu icin biz surekli yikiyoruz ama köpeğimiz alıştı rahatsizlik duymuyor

izzy

Cocker değil Cavalier