Sanicat Yeni Çıkan "Sani&Clean" Bentonit Kumu

patili

Daha önce de söylediğim gibi Sanicat'in " ACTIVE" olanından kullanıyoruz ve çok memnunuz. Geçen alışveriş yaparken everclean'e benzeyen bu sani clean çeşidini de sepetine attım. Kullanıyorum bir haftadır. Ama tavsiye etmiyorum. Bu nedenle yazıp uyarmak istedim.
Koku yapmıyor. Kendisinin bir veteriner kokusu var. Yani çiçek sabun vs hiçbirşey kokmuyor. Kimyasal kokuyor. Yalnız idrarın topaklanmasını hiç beğenmedim. Kum tanecikleri halinde kumun içine dağılmış gördüm kürekle alırken. Sanicat Active olanı gayet güzel topaklanıyordu. Ve etrafa yayılmıyordu. Bu biraz da patilerden etrafa yayılıyor. 10 kg.su 35 tl. Active inki 24 tl. Bence fiyat performans olarak active sabunlu öneririm. bu clean olanı boşa almayın. ♡

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

belki bir özelliği vardır

pongul

ben de almayı düşünüyordum, vazgeçiyorum. teşekkürler.

Reyyanhan

Almamızı tavsiye ettiğin kumu da paylaş öneriler yaparak bence ;) kum sorup duranlara hitaben

patili

yazayım canım bu gece :))

Miy_Hav

Teşekkür ederim