Köpeğim Sarı Su Kusuyor

Köpeğim bugün bir hayli durgundu hasta gibiydi 2 gündür birşeyde yemek istemiyor kuru mamaya alışık değildi birkaç kez verdim acaba bundanmı bilmiyorum sapsarı köpüklü su kustu hemde birkaç kez ne yapmalıyım ciddi bir durum mu acil yardımcı olurmusunuz ???

8 CEVAP

ursaminor

Şu geçen bir sanalveteriner miydi neydi mesaj yazıyordu foruma.
1TLye danışma hizmeti filan diye. en azından sorunuzu onlara sorsanız?

Metabolizma farklı anacığım. İnsan da çok açken kusunca mesela safra kusar. Ama bunları bilemiyoruz ki :(
Ve çok spesifik bir şey bu durum. Birinin başına gelmiş olacak, o da bunu okuyacak, yazacak.. Sıkıntı yani..
En azından telefon açsanız veterinere?

Reyyanhan

☆güncel

pabloescobar

veterinere götürün.

Ailem gerek yok diyor babam öncedende çok köpek bakmış bi insan su içirtirdi bolca şimdi kusmuğu şeffaf oldu hala yatıyo soğuk biryer arıyo

Reyyanhan

Olur mu öyle şey. Gitmesi gerek. Soğuk yer arıyorsa ateşi De var demektir

Reyyanhan

Tel açmakla olmaz bu iş. Kusan kedi köpeğe su da verilmez .. sorunun ne olduğunu bilmiyoruz ki. Belli ki o kopek hasta.

Reyyanhan

Çok uzun hikaye ..anlatamicam bunu.. ama bilmeni zi isterim benim köpeğim ölmeden önce kusuyordu

Reyyanhan

Ve benim yüzümden öldü. Bencilliğim ilgisizligim yüzünden .. o yüzden sizde böyle yapmayın ..