Muhabet Kuşu

Merabalar bunda 3 bucuk ayn once aldigim bir disi muahat kusumun 2 once yumurtaldi ertesi bi kac gun sonra bitane daha yumurtladi ve bunu cifti yokken bu disi kus cifti olmadan yumurtluyomu ve napmam gerekir bilgi verirseniz sevinirim

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

çok ilginç :/

Reyyanhan

Yumurta yapar dışı kuş. Sahte yumurta onlar. Yani içi bos

Reyyanhan

Kusunuzu vitamin alın . Ve yumurtaları bırakmayın .

Reyyanhan

Edit : Kusunuzaaaa

Reyyanhan

Kus yumurta yapıyorsa muhakkak o kafeste yuva yada yuvaya benzer (küvet ) birşey var.

Reyyanhan

Kusunuz yumurta üstüne yatarsa zarar görür . Kalsiyum eksikliği oluşur

Reyyanhan

Kalsiyum ve d vitamini ver lütfen . Ve eğer yavru olsun istiyorsan erkek kuş ve yuva al. Eğer olmasın istiyorsan yuva ya benzer şeyleri kaldır .. Talas vs varsa da kaldır