2 Aylık Köpeğim Kaşınıyor

gozdecoskn

köpeğim poposunu halıya sürtüyor . vete götürdüm bişi yok dedi.iç dıs parazit yapıldı. karma için erken dediler. şimdi bide yalamaya başladı? sebep ya da çözüm bilen var mı?

4 CEVAP

bsecnl

baska veterinere götürdünüzm ü

huseyin1

karma için erken değil anne sütünden kesildiği an başlanabilir bebeklik aşısı ile poposunu sürtüyorsa iç paraziti olabilir

Reyaura

Anal kesesi doludur veterinerin almasi lazim 2 dakikalık bir işlem başka vetetinere götürün.

Reyaura

2aylik olduğunu şimdi okudum anal kesesinde birikim oluyor mu bilmiyorum 2aylik köpekle