Ballı Yem

Luckyssss

Ben kuşumu mutlu etmeyi çok seviyorum değişik yemlerle besliyorum onu ballı yem gibi şeyler vermeyi çok seviyor oda gayet durumundan memnun :) özellikle darıyı çok seviyor darıyı mutlaka eksik etmem ballı kraker de veriyorum hani böyle uzunca kafese asılanlardan hangi marka önerirsiniz acaba onu bana ??

4 CEVAP

Luckyssss

Araştırıyım ben onları bi tesekkür ederim :)

Luckyssss

•muhabbet kuşu :)

patili

versele laga ballı muhabbet kuşu krakeri güzel.

patili

en kaliteli kuş yemi markalarından ilk sıralardan biri harrisons tur. profesyonel bir marka. ama türkiyede var mı bilmiyorum. yurtdışında çok sevdiğim bi arkadaşım bu markayı kullanıyordu kuşlarına.