Apex Vitaminleri

pongul

Merhaba, Apex vitaminlerinden kullanan / memnun kalan oldu mu? Biraz uygun fiyatlı görünüyorlar ama emin olamadım. Bir de apex megaplex diye bir ürünü var elimde mamasına sıkarak veriliyor ancak bunu direkt şırıngayla versem sorun olur mu (1cc civarı)? 200 gram mamaya 1 fıs püskürtme işlemi çok pratik gelmiyor çünkü sonrası için.

5 CEVAP

patili

apex c vitamini uygun fiyatlı ben sokak hayvanları için sipariş vermiştim. daha elime ulaşmadı henüz.

patili

neden noldu :)

Reyyanhan

Bende 2 kutu sipariş verdim ama sonra pişman oldum.

Reyyanhan

Ya ne bileyim . İçime sinmedi ucuz ya. Güven vermiyo insana .