Kedilerin 4000 Tlye Satılıyor Olması

mervecem

Bunun önüne geçebilecek bir düzenleme filan çıkarılamaz mı, 4000 tl nedir ya

19 CEVAP

kedilikizzz

ha 1 tl ha 4000 tl şimdi anlamadım 500 e bulunca şaşırmıyoruz da 4000 e neden şaşırdık ?

gursoy10

Bunun sorumlusu yasalar ya da petshoplar değil kedi satın alanlardır. Talep olduğu sürece istediğiniz kadar kınayın, yasaklayın, ağır cezalar verin; arz bir şekilde talepe ulaşacaktır.

Reyyanhan

Din iman para olmuş :)

ezgim1992

Para ile bir can satın alıp üstüne sanki barınaktan almış gibi sahiplendim diyen güya hayvanseverler yok mu bir de...

159deniz123

çok kötü yaa

miniyavru

kedilikizzz çok doğru 500 olsa laf değil çünkü 4000 e alamayınca böyle oluyor

FDinler

Bunun üzerine bir gruplaşma yapabiliriz belki dünya hayvan severlerinin hepsi aynı anda sesini çıkartırsa bunun önüne geçebiliriz

ygzkptn

Ne 4000 tl 4750 tl fiyatında gördüm yazık valla

Cotontzu_Siri

twitterda birleşilebilir aslında #adoptdontshop

FDinler

Haklsın

Cotontzu_Siri

10000 de gördüm ben o yüzden şaşırmıyorum :/ sıkıntı satılan kedilerin çok fazla çiftleştirilmesinde, berbat şartlarda bakılmasında ve bunun para için yapılmasında

Reyyanhan

4000 tl nedir arkadaş. Şahin ( araba ) fiyatın a kedi mi satılıyor . Hadi satan mali anladık da para verip alan mali ne yapıcaz :/

georgestaub

@Reyyanhan

kesinlikle katılıyorum, bunun önüne geçilmez, örnek vereyim mesela bende british shorthair yavruları var biri gördü;

örnek muhabbet

  • aa çok tatlı yavrulardan birini verebilirmisiniz beslemek istiyorum

  • tabii ki sütten kesilsinler veririm birtane

haftalar sonra sütten kesilir gelir verirsin gider hiç bakmadan satar cebine para koyar

veya

erkek safkan boxer ın var çiftleştirmek istersin safkan dişiyi bulursun adama dersin doğan yavrulardan 2 sini ben istiyorum, neyse dişi hamile kalır doğurur ararsın doğdu mu yavrular?

abi yavrular öldü

ama tüm yavruları satıp cebini para dolduracak

gerçekten din iman para olmuş

Cotontzu_Siri

kedilerin para için üretiliyor olması???

FDinler

Aynen çok kötü