İstanbulda Uygun Veteriner

senakose

İstanbul'da uygun fiyatlı veteriner önerir misiniz?veya memnun kaldığınız.

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

anadolu yakası mı, avrupa yakası mı

senakose

Avrupa yakasi

Ben yaşam veterinere gidiyorum fiyatları ibb hayvan hastanesiyle hemen hemen aynı zaten durumunuzun olmadıgını soylersenız yardımcı olurlar camdan dusmus bı kedıyı gerı cevırmezler bence topkapıda bu arada

milodelisi

Ben tarabya tarafındaysanız Animalium u öneriyorum, Özge hanım en iyilerindendir. Ne yazıkkı 7/24 değiller. Birde beşiktaşta var Tilia vet. Elif ve Aylin hanımda çok çok iyidir. İkiside yaklaşık aynı fiyat,

Luckyssss

Petadress de uygun bence

sulede

Besiktas yuvam veterineri tavsiye ederim.2 tane bayan hekim var islerini ve hayvanlari cok seviyorlar.ayrica evlerindede kedi bakiyorlar.yani tam bir hayvanseverdir ikiside.fiyatlarida uygundur.durumunuzu dile getirirseniz mutlaka yardimci olurlar.iyi gunler