Brit Care, Peki Hangisi?

SelinTuksal

Arkadaşlar bana uygun fiyatlı ve kaliteşi olarak brit care önermiştiniz. Ama brit care çok çeşitli bi marka yaklaşık 8-10 tane çeşidi var. Ben hangisini kullanacağımı bilemedim.

14 CEVAP

patili

eğer britcare almaya imkanınız varsa premiumunu almayın. bütçrsi neredeyse hiç yeterli olmayan biri ancak premiuma başvurabilir son çare. 8 kg cünkü 1 kediye 1 yıl veya 1 yıla yakın yeter.

dollfacepersian

Kediniz ve enerji seviyesi yüksekse,kilo almaya meyilli değiilse Brit Care Coco veya Lilly.
Kediniz enerji seviyesi düşük ise Brit Care Lucky veya I am Living indoor
Kediniz kısırsa ,enerji seviyesi düşük,kilo almaya meyilli ise Brit Care Missy
Carnilove yanlış hatırlamıyorsam kimyasal koruyucular ile korunuyordu.

patili

tahıl bulundurduğu için. yoksa güzel bir mama tavsiye ediyorum onu da ama bütçesi yok denecek kadar az olan kişilere.

SelinTuksal

Carnolive iptal o zaman. Lilly'i deneyeceğim ilk olarak.

Cotontzu_Siri

brit care yerine brit markasının ürettiği carnilove mamasından alın

SelinTuksal

Peki nerden temin edebilirim (internet üzerindeki sitelerden)?

SelinTuksal

Aslında premium un somonlu olanını denemek istiyordum ancak en az 8 kilosu var. Hiç onun 2 kilo olanını filan gördünüz mü

dollfacepersian

Brit Premium'un çok araştırmama ragmrn 2 kg lık halini bulamadım. İsterseniz açık olarak güvendiğiniz bir yerden 1,5-2 kilo alın. Kedileriniz beğenirse ve sorun yaşamazsanız 8 kg lık paketlerden alırsınız. Açık olarak ************* da çok başarılı satıcılardan alabilirsiniz bence

SelinTuksal

Ben de baktım açık olanına ancak malum internet dolandırıcıları var. Hiç kullanmadığım için brit care diye başka mama yollarlarsa ben bunu anlamam ondan korkuyorum yani. Kedilerim yaş mama konusunda yaş olsun da ne olursa olsun kafasında. Sarmanın pirincini bile yemişlikleri var. Ama kuru mamada ilk defa değişiklik yapacağım. Bu premium 8 kilo Denemeye değer mi sizce? Gerçekten kafam çok fazla karışık

Cotontzu_Siri

brit care premiumdan çok daha iyi ve özellikle türkiyede açık mamaya hiç güven olmaz

SelinTuksal

Aynen öyle. Ben hızlıca premium ile normalini karşılaştıracağım

SelinTuksal

Aynen öyle. Ben hızlıca premium ile normalini karşılaştıracağım

SelinTuksal

Premiumda birçok vitamin var, içeriği daha zengin dengeli beslenme konusunda iyi. Lilly'de biraz daha doyurmaya ve metabolizmayı güçlendirmeye yönelik bir içerik var. Benim gözümde berabere kaldılar. Yine hangisini seçeceğime karar veremedim :(((((

SelinTuksal

Patili premium neden son çare?