Evde Beslemek İçin Hangi Köpek Irkını Tercih Etmeliyim?

evde beslemek için hangi köpek ırkını tercih etmeliyim?

3 CEVAP

bolt

Pomeranian(Boo),havanese,pug,
Shih-tzu,yorkshire terrier,pekingese,minyatür pinscher,corgi,beagle
Bunları araştırın isterseniz

Cotontzu_Siri

Evde beslemek yeterli bir bilgi değil. Evin boyu, bahçe olup olmaması, koku ve tüyden rahatsız olunup olunmaması, bekçilik yapıp yapmaması, egzersiz yaptırma imkanınız, tüy bakımı imkanınız, alerji olup olmaması, evde başka çocuk olup olmaması, evde başka hayvan olup olmaması vb. Bilgileri de verirseniz size en uygun köpek cinslerinin listesini yazarım.

abb_2004

Bence kopek dedigin ustune atlayinca hissedilmeli golden retriever... Illa minyatur bi cins isterseniz pug lar be kavalier king Charles spaniell cok guzel olur