Aminosol?

pongul

Kedi bakımında canvit aminosolün tam yeri nedir? elzem midir? internette farklı bilgiler var. mesela bir immunzinc/immuneks yerini tutar mı? kaç gün verilmeli ve bağışıklığa dair özel durumlar dışında rutin olarak her ay belirli günler verilmeli midir?

1 CEVAP

patili

immuzinx insanlae için satılan bir ürün
aminosol sadece hayvanlar için nekahat döneminde kullanmaya uygun bol vitamin kompleksi.
kedim/köpeğim kendisi için üretilmiş vitamin şuruptan içsin diyorsanız aminosol alın. yok faeketmez diyorsanız immuzinc alın. ikisinin de içeriği internette yazılı. o yüzden okuyup kıyaslarsanız zaten kendiniz karar vermiş olursunuz.