Miniature Poodle Sahiplenmek İstiyorum.

catiecat

Bir Miniature Poodle sahiplenmek istiyorum. Evimizin bir bahçesi var, hassas bir ırk olduğundan dolayı çok soğukta kalmaması gerekiyormuş; geceleri, ev ile bahçe arasındaki panjurlu bir alanda bakmayı düşünüyorum. İki kedim var, bu yüzden kedi bakımında profesyonel olduğumu düşünüyorum :). Fakat aynı durum, köpekler için geçerli değil :(. Bende bu olaydan dolayı, veteriner hekimime danıştım. Bana bir köpek sahiplenmeden önce, malzemelerini edinmem gerektiğini söyledi, böylelikle köpek daha rahat alışabilirmiş. Bana gerekli olan malzemeler hakkında, bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum. Neler almam gerekiyor? Yeni köpek sahiplenecek bir insana tavsiyeleriniz nelerdir?

Teşekkürler...

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

köpeği neden eve almıyorsunuz

BlindCat

Bence küçük ırkların kesinlikle evde beslenmesi gerek evde besliyemem derseniz bu cinsten vaz geçin derin çünkü o köpek için de zor olur bu durum

Cotontzu_Siri

minyatür poodle orta ırk ama bahçede bakılacaksa standart poodle daha iyi olur

HAY_DOST

Köpeği niye eve almıyorsunuz :!!!!???