Silivride Kedi Bulundu

ayseeny

dün bu saatlerde silivri k9 çiftliğine ziyarete gidecektik şans eseri kapının kenarında can çekişen bir british shorthair kedi bulduk ev kedisi olduğu belliydi, hemen veterinere götürdük çok uysaldı ama çok ürkmüş, kulak uyuzu ve kedi gribi olmuş 2 gözünde de ciddi şekilde görme kaybı olacak sanırım, çok zayıflamış ve karnında büyük bir şişlik var ya hamile ya da karnında su kütlesi oluşmuş biraz toparlanınca ultrasona girecek. boynunda tasma olmadığı için doktor bu kedinin kasıtlı olarak sokağa atıldığını düşünüyor, bu kadar şey yaşamasına rağmen tüyleri hala pırıl pırıl ve çok az oranda dökülmüştü, benim kedim bile bir günde daha çok tüy döküyor o kadar söyliyim anlarsınız. kedi 1 hafta süreliğine veterinerde tedavi görecek umarım karnındaki şişlik bebekleridir, yaşadığımız sorun ise gözleri neredeyse kör olacak bu hayvanı onca emek verip bir başkasına emanet edemeyiz ama ya kayıpsa ve sahipleri arıyorsa? hiçbir ilan görmedik. sizce ilan çıkartıp silivri taraflarında dağıtmalımıyız yoksa bizim kedimiz mi olsun?

17 CEVAP

ayseeny

az önce kontrole gittik biraz yemek yemiş çok şükür, karnını sevmeye çalıştık rahatsız oldu yerini değiştirdi, sanırım hamile olduğu için koruma içgüdüsü, karnında başka bir rahatsızlığı olmaması için dua ediyoruz ve biz sahiplenicez ilan dağıtmıcaz :)

Luckyssss

Sizin kediniz olsun bence çünkü birde dişi sahibi benim diyip kötü amellerde kullanabilirler

Cotontzu_Siri

Sizin kediniz olsun, başkalarına tam olarak güvenemezsiniz. Muhtemelen sokak kedisi ile çiftleşmiştir, bu yüzden sahibi sokağa atmıştır.

PERIveLIDYA

Sizde kalsın tabi ki benim kedim diyenlere de güven olmaz hem siz çok iyi bakarsınız

bolt

Siz bakın sizin yolunuz onunla kesişmiş size ihtiyacı var onun

PERIveLIDYA

İnşallah hamiledir başka bi sıkıntısı yoktur

dollfacepersian

Kedicik umarım çabucak iyileşir. Onu sahiplenerek gerçekten büyük bir insanlık örneği göstermişsiniz. Sizin gibi insanları görmek beni çok mutlu ediyor.
Kedi hamile ise yavrulara siz mi bakacaksınız acaba?

ayseeny

Yavrular 2 buçuk aylık olana kadar anneden ayırmıcaz daha sonrasında ise sahiplendirmeyi düşünüyoruz

patili

ne renk acaba kedi?

patili

tanıdıgım biri yana yakıla bu cins dişi kedisini arıyor hatta bulana ödül koymuş. mahfoldular üzüntüden.

Nurrrrr

Allahım bu dostlarımızı korusun okudukça mahvoluyorum

ayseeny

kedi koyu gri sarı gözlü

ayseeny

patili herhangi bir ilanları ya da fotoğrafları var mı elinizde?

patili

yok aradıkları kedi sincap rengi safkan nadide bir britishti. turuncumsu yani. gri değil.

ayseeny

tühh bulurlar İnşAllah