Köpek Ve Çikolata

159deniz123

benim arkadaşım 2 günde bir arada sırada milka çikolatadan vriyon ama köpegine hç bişeyolmuyor ben köpegime vermedim ama verimi yada verirsem bişey olurmu arkadaşımın köpegindede hç birşey yok ama

10 CEVAP

dollfacepersian

Kopeklere şekerli,tuzlu,yağlı,baharatlı,alkollü herhangi bir şey vermek zararlıdır. Siz vermeyin ve arkadaşınızı uyarın,vermeyi kessin.
Kopeğinize çikolata olarak sadece köpekler için olan çikolatalı ödüllerden verebilirsiniz. Bunlar şekersiz ve faydalıdır ama yinede çok vermemek en iyisi. Şuradan bakabilirsiniz https://www.*************.com/gimdog-choc-drops-damla-kopek-cikolatasi-75-gr-u-18208?gclid=CjwKEAjw7J3KBRCxv93Q3KSukXQSJADzFzVSgnLWpgTMU62TpGz1AaMnKou7rVMdDLr08COaq9y3cRoCsXvw_wcB

dollfacepersian

Sürekli verirse ileride sorunlar çıkabilir. Şuan bir şey olmaması çikolatanın zararlı olmadığı anlamına gelmiyor ayrıca

Cotontzu_Siri

arkadaşınızı mutlaka uyarın, lütfen

159deniz123

ama arkadaşımın köpegine hiç birşey olmadı

159deniz123

hmm peki tmm

Cotontzu_Siri

çikolata köpekler için çok tehlikeli. küçük bir parça bile köpeğinizi öldürebilir. bir daha asla vermeyin!!! inşallah birşey olmaz :(

159deniz123

hyr zaten ben vermiyorum ama bnim arkadaşım 2 günde bir veriyor 1 parça bana ver dedi ama bn vermedim

159deniz123

uyardım söyledim alıştı bnim köpegim bişey olmaz diyor

Cotontzu_Siri

İnşallah bir şey olmaz köpeğe. Sinir oluyorum böyle insanlara.

159deniz123

aynn ya bnde