Erkek Köpek Gibi Davranıyor

Luckyssss

Erkek köpek davranışları sergiliyor neden olabilir yada niye yada ne istiyor

12 CEVAP

Ozzge

Sapık köpük

Ozzge

:)) edepsiz o duyguyu tattığı için tekrar çiftleşmek istiyor olabilir mi

Luckyssss

Hayır kısır değil aynen ya sapık manyak :D

dollfacepersian

Ergenlik davranışlarından mı bahsediyorsunuz?

dollfacepersian

Dişi kopeklerde de ergenlikte bu tür davranışların olabildiğini daha önce okumuştum.
Köpeğiniz kısır mı?

Cotontzu_Siri

köpeğin de sapığı varmış :D

Cotontzu_Siri

belki kısırdır mı :/ iyi de bu köpek hamile kaldı

Luckyssss

Bilen yok mu büyük ihtimal kendi köpeklerinizde yapıyor ben bu durumu nasıl aşabilirim

Luckyssss

Onun gibi bişey benim ki dişi ama sürekli bacağa vr e kola atlıyor

dollfacepersian

Bu durum ergenlikten kaynaklanıyorsa edinsel olarak kalabilir. Davranış alışkanlık haline gelmeden kısırlaştırmanız en iyisi olur

Luckyssss

Aynen :D sapık köpüş dollfacepersian bi aralar yapmıyodu sadece tekrar yapmaya başladı :) 5 yaşında kısırlaştırmayı düşünüyorum ayrıca şuan için kısırlaştırmaya durumum yok

kopegınız bıraz sızden ılgı belkıyor olabılır belkı kısırdır