Köpek

bolt

Benim 4 gün önce köpeğin öldü ve çok üzülüyorum ve(onun yerini kimse dolduramaz)yeni köpek sahiplenmek istiyorum sizlerinde fikirlerini merak ettim siz olsanız ne yapardınız

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

bence sahiplenin

PERIveLIDYA

Bence bir tane daha sahiplenin ama daha dikkatli olun yanlış hatırlamıyorsam ipini koparıp kaçmıştı değil mi? Bu sefer zincirle bağlayın.

bolt

Teşekkür ederim yorumlar için daha çok küçük olduğu için ipleri koparamaz sanmıştım ipleri kemirip kaçmış