Bu Et Baloncukları Neee?

YsmnLvnt

8 aylık Köpeğimin ağzının kenarında yuvarlak et parçacığı çıktı. Yeni fark ettim. Köpeğimin davranışlarında bi değişiklik yok. Bu nedir bilen varmı????

3 CEVAP

donems

Kopeginizi veterinere goturun lutfen benim cok karsilastigim bir durum papilion diye bir hastalik bu tedavi olmazsa cogalip buyuyecek cok riskli acil klinik lutfen

YsmnLvnt

Bu arada 3 tane iğne vuruldu o papillom a karşı. fayda etmedi. Veterinerim operasyona gel dedi. Bende yine bir araştırdım.
Başka bir sitede çiğ et/kemik yerine onları haşlayıpta vermemi önerdiler. uyguladım ve gerçekten yarı yarıya azalmış. Geçiyor.

YsmnLvnt

Bu gün götürdüm o dediğnizden olmuş ve iğne vuruldu, teşekkürler