Köpeğimin Ağzında Ki Et Parçası Neee?!!!?!

YsmnLvnt

8 aylık Köpeğimin ağzının kenarında yuvarlak et parçacığı çıktı. Yeni fark ettim. Köpeğimin davranışlarında bi değişiklik yok. Bu nedir bilen varmı????

3 CEVAP

merveandac

Papilloma benzettim bende köpek uçuğu / siğili de diyorlar yayılması hızlı olduğundan köpek dostunuz için tehlikeli olabilir telaşlanmaya gerek yok ama veterinere götürseniz iyi olur en kısa zamanda , gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz sevinirim şimdiden geçmiş olsun :)

YsmnLvnt

Evet bu gün götürdüm veterinere. O dediğnizden olmuş , 3 tane aşı vurulcak. Teşekkürler :)

YsmnLvnt

Bu arada 3 tane iğne vuruldu o papillom a karşı. fayda etmedi. Veterinerim operasyona gel dedi. Bende yine bir araştırdım.
Başka bir sitede çiğ et/kemik yerine onları haşlayıpta vermemi önerdiler. uyguladım ve gerçekten yarı yarıya azalmış.