Dr Sacchi 'Yi Duydunuz Mi ?

Benim1kedimvar

Nasil bi mama sizce Hic duydunuz mu

12 CEVAP

kedisvr

Arkadasimizin ilk tecrubesi oldugu icin arastirma yapiyor bence. Sorun yok. isteyen cevap verir istemeyen vermez

umuttom

Cevap vermeye bıktıysanız cevap vermeyin o zaman

Benim1kedimvar

Her mamaya ayrı ayrı konu açmazsam nasıl öğrenmemi bekliyorsunuz.

Puppy730

Bence tüm sorularınızı denkleştirip tek bir forumda sormanız hem sizin hem de cevap vermek isteyenler için daha kolay olacaktır :) Kolay gelsin.

yasement

Her mamaya tek tek konu acmayalim lutfen.

yasement

Daha önemli soruların altta kalmaması için tek konu açıp hepsini sorabilirsin, anket ekleyebilirsin. Ben toplu cevap vereyim mesela, en basiti fiyatından anlayabilirsin nasıl bir mama. Ucuz ama iyi bir mama yok çünkü.

GlsmKrpk

İçeriğine bakıp almaktan vazgeçtilerim arasında. Fitmin Purity daha iyi bir mama Golosi'de bir tık daha iyi .

Cotontzu_Siri

kötü

Cotontzu_Siri

uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız golosi alın

HepsiPati

Golosi veya matisse alabilirsiniz

fredda

forumdaki filtre kısmından istediğiniz mamanın adını yazıp eskiden açılmış konu başlıklarını görebilirsiniz. herkes aynı şeylere cevap vermekten bıkmış durumda.

baristanbul

besin degerlerinin ve icerik yüzdelerinin israrla saklandigi mama markasi