Kedimin Tek Gözü Kısık

Berkaycihan

Kedimin tek gözü kısık ve gözün içindeki beyaz kısım devamlı gözün ortasına doğru neden olabilir . Göz damlası damlattım ama geçmedi 2 haftadır

4 CEVAP

Senasakar

Aynı şeyi bir dönem bizde yaşadık. Gözünde bir sıkıntı olmadığı halde bir gözünü sürekli kısıyordu. Hatta bir çok fotoğrafında durum böyle. Ama zamanla kendi kendine bıraktı. Kasıtlı olduğunu düşündüm bende. Damla damlattığınıza göre bir hastalık yada belirtisi neticesiylemi kısılıyormuş? Yoksa nedensizmi?

kedilikizzz

Benim kedim her en ufak bir hastalığını atlattıktan sonra en ufak bir strese girdikten sonra veya korktuktan sonra gözü aynen dediğiniz gibi oluyor ve ben iyileşmeye başladığını oradan anlıyorum. Her defasında durum böyle ve veteriner bir krem verdi gözünün içine onu sürüyorum çok az miktarda en fazla 5 günde geçiyor.

Berkaycihan

Kremin adı nedir ? Veteriner ilaçı olmazsa eczahanede satılan ilaç var mı ? Bu durum için uygun ?

gkcdrn

Benim kedimin de sag gozu ayni durumda anlamadim neden.