Mantar

pinarcaya

Kedimizde mantar hastaligi olup olmadigini nasil anlariz?

5 CEVAP

donems

Klinige asiya goturdugunuzde baktirin.mantar kendini belli eder zaten bolgede once sararma sonra tuy dokulur ve yara olusumu baslar

pinarcaya

Asisina daha 1 sene var. Ama dediginiz belirtilerin hic birisi yok. Tuyleri cok dokumuyor. O yuzden suphelendim ve korktum. Vitamin eksikligi vardir belki. Diyetteydi uzun zamandir.

pinarcaya

Tuyleri cok dokuluyor yazacaktim yanlis olmus.

Elviss

belirli bir yerde kabuklaşma ve tüy dökümü varsa kediniz mantar olmuş olabilir. (benim kedimin boynunda başlamıştı bu şikayet lambayla baktık mantar çıktı mor ışıkta fosforlu yeşil gözükürse mantar rezyonları var demektir. ) Vet. hekime götürüp şüphelendiğiniz yerlere mor ışıkla baktırabilirsiniz geçmiş olsun :)

pinarcaya

Kabuklasma yok. Sadece cok fazla tuy dokuyor. Evde kendiniz anlayabildiniz mi kabuklasma oldugunu?