Her Yere Kusmuş

Luckyssss

Bugun ikinci kusuşu kızımın hepte tavuk yiyince böyle yapıyor oysaki pişirip de veriyorum hep tavuğu sizce neden tavugu yiyince kusuyor ki

18 CEVAP

Cotontzu_Siri

bence tavuk vermeyin

lydarxx

sürekli veriyorsan dokunuyordur

Puppy730

Kızartma hiçbir şekilde kedi köpeğe verilmez, zararlıdır. Verecekseniz haşlanmış verin. Ama kusuyorsa neden vermek istiyorsunuz?

Puppy730

Benim oğlum da, haşlanmış olsa bile kusuyordu. Çok nadir haşlanmış tavuk veriyordum, vermiyorum artık, verirsem yaş mama.

milodelisi

Tavuk yiyince kusuyorsa, açıkça ortada bir sorun var. Midesi kabul etmiyor olabilir veya sindirmiyor olabilir, alerjisi olabilir. Tavuk vermeyin bundan sonra, onun yerine pirzola, kemiği gibi besinler daha iyi olacaktır ona.

Luckyssss

Birde kusma ardından bişeyler yemeli mi su içmeli mi

Luckyssss

  1. Defa kustu :(

Luckyssss

Aman işte 3. Defa

Cotontzu_Siri

inşallah bir şeyi yoktur

Benim1kedimvar

Benim kedim kustuktan sonra su içiyor yada öksürdükten sonra da

Luckyssss

O zaman bol bol su içirmeliyim

159deniz123

bn onu araştırdımda benim köpegimede öyle aluyodu bana dedilerki kızarmış tavuk ver ddiler ondan verinçe kusmuyor ama evde haşlanınca benim köpegimde kusuyor bnce sende kızartmış tavugun içinden ver

Luckyssss

Olabilir kızarmış tavuktan hiç kustugunu görmedim

Luckyssss

Hayır hafta da bir yada 2 haftada bir

Cotontzu_Siri

midesi tavuğa karşı hassastır belki