Merak Edenler İçin Yavrularımız Oldu :)

ayseeny

Geçen gün sizlerle paylaşmıştım silivride sokak kedisi ile çiftleştiği için evinden atılmış koyu gri british shorthair bir kedi bulmuştuk, karnında kitle ya da bebek olduğu düşünülüyor fakat çok halsiz olduğu için ultrasona alınamamıştı. Dün gece kızımız 5 yavru dünyaya getirmiş :) 2 tanesi ölü doğmuş maalesef.. yaşadığı onca şeye rağmen onca yorgunluğuna rağmen yavrularıyla ilgileniyor. Kedimiz kulak uyuzu ve grip olmuş, iki gözünde de ciddi oranda görme kaybı olacak.. kediyi biz sahiplendik yavrularada en iyi şekilde bakacağız. İnşAllah bu mubarek günde anne daha da iyileşir de yavrulara daha sağlıklı bakabilir :)

8 CEVAP

ayseeny

umarım biran önce iyileşirler evet şimdilik tüm aile bizim himayemiz altında

PERIveLIDYA

Şu açık renkli babaya çekmiş herhalde. Büyüdüklerinde bir daha fotoğraflarını koyar mısınız? Nasıl olacaklarını çok merak ediyorum. :)

Ealbs

Allahımmmmm yerim o minikleri bennn bana verin bitanesiniiiii

PERIveLIDYA

Yaa çok sevindim çok tatlılar gerçekten :) böyle yavrular görünce kendi kedilerimin bebekliklerini özlüyorum :)) umarım hepsi sağlıklı bir şekilde büyürler

ayseeny

Elbette koyarız ama babası kim bilemiyoruz 3 ton gri güzel evladımız var şuan, anne çok halsiz hala tedavi sürecinde bunca olaya birde doğum eklenince iyice maffoldu ama yavruları yalıyor emziriyor bakmayadabilirdi.. inşAllah anne daha da toparlayacak yavrulara daha iyi bakacak :) dualarınızı esirgemeyin

ayseeny

Arkadaşlar bu arada yeni doğum yapmış bir kedi ne kadar zaman sonra kısırlaştırılmalıdır?

batuhantopcu

Bebekler sütten kesilmeye yakın kısırlaştırmak gerekir. Takribi 2 ay sonra

kedilikizzz

Çok güzel ya maşallah. Bir an önce sağlığına kavuşsun inş. Hepsini mi siz sahipleneceksiniz :)