Kedi Oksurmesi- Öğürme İsteği

ilknrdaisy

Arkadaşlar kedim yaklaşık 1 haftadır böyle kusmak istiyormuş gibi öğürüyor bunu yaparken öksürme gibi hığk hığk sesler çıkarıyor, yarın veterinere gideceğim ancak veterinere bu durumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum, daha önce başına boyle bir sey gelen oldu mu? İştahı ve tuvalet düzeni yerinde.

8 CEVAP

yasement

Sindiremedigi yabanci madde yutmus olabilir mi poset gibi bant gibi. Tuy yumagi da olabilir ama oguruyosa kusardi da onu

PERIveLIDYA

Tüy yumağı kusmak istiyor olabilir. Bizimki öyle yapıyor ama bir hafta boyunca olması da garip.

ilknrdaisy

1 haftada her gün değil, 5 gün önce yapti örneğin ilk kez o zaman gördüm bir de bugün, internetten araştırdığımda tüy yumağı olarak gördüm bende, acaba bu tüy yumaklari için ne yapılabilir? :/

sezind

O tüy yumaklarını çıkarması için http://www.*******.com.tr/gimborn-malt-soft-extra?gclid=Cj0KCQjw1a3KBRCYARIsABNRnxvz53KzcRFAoIXDH0fsgQrZarIXIZs9ZEF1yj-7oa4D4vGim2yEl0QaAmBhEALw_wcB şöyle bir macun alman gerekiyor canım.

sezind

O tüy yumaklarını çıkarması için şöyle bir macun alman gerekiyor canım KEDİ TÜY YUMAĞI MACUNU

ilknrdaisy

Bugün veterinere gittik tüy yumağiymis, videoya da yakalamıştım o anı, malt paste verdi veterinerimiz ve kedi çimi kullanacağız tesekkurler :) veterinerimiz patisine sur dedi ancak patisine surulmuyor yerlere bulastiriyor, onceden direk yediriyordum öyle devam etsem olmaz mi?

sezind

Direkt yedirsen de bir sorun olmaz. :)

Nrydiry

Tüy yumağı olduğunu nasıl anladı