5 Kedi Yavrusu

hayvankurtarma

Arkadaşlar evimin önünde 5 tane kedi yavrusu var sadece 2 tanesini aldım annem diğerlerini almama izin vermiyor eve alamam ama bahçeye alabilirmisiz daha çok küçükler bahcede onlari sicak tutucak bir ev hazirlasam

3 CEVAP

PERIveLIDYA

En zayıf ve güçsüz gözüken iki tanesini alın. Çünkü onlar dışarıda yaşayamayabilir. Zaten havalar sıcak. Güvenli bir yer yapıp anne kediye (eğer varsa anneleri) mama ve su verirseniz diğer üçü kurtarır. Buradan da sahiplendirme ilanları açarsanız çok güzel olur. :))

hayvankurtarma

Annrleri var suyla sütü karıştırip verdim diger 3 yavru anneye n&d markası kuru mama verdim en zayif 2 tanesini aldim vet. Gidicez yarin

yasement

Iyi olur guvenli bi yer olmasi. yazin dogan yavrular genelde kurtariyor