Ariel İ Yıkasam Birsey Olurmu? Çamur Oldu

hayvankurtarma

Arkadaslar ariel 2 aylik bugun bahceye cikti eve geldiginde üstü basi camur halde geldi zaten patileriyle yukari cikarak odama geldi birde yatagmin carsafini camur etti kisaca evi batirdi:)) yikayayyimmi ilik suyla ve goz yakmayan dalin sampuanla

4 CEVAP

dollfacepersian

Bence ıslak bir havluyla silin. Dalin bebekler için iyi bir sampuan olsada kediler için iyi bir şampuan değil. Daha sonra yıkamak isterseniz %100 doğal zeytin yağlı kedi ve köpekler için özel üretilmiş Natural Adrayms Perfect Wash kullanmanızı öneririm. Kuru şampuan olarakta bio pet active markasının kuru sampuanları doğal diye biliyorum
Kuru şampuan

Denizzzzzz

Yalnız arielle yıkasammı okudum şaka heralde dedim :) bir kereye mahsus yıkayabilirsiniz sıkıntı olmaz ama iyi kurulayıp sıcak tutun ki üşütmesin :)

sezind

Bence onun yerine normal suyla ıslattığınız bir mendille çamurlu yerleri silseniz daha iyi. Hayvanı strese sokmayın bir de yıkadıktan sonra üşütme riskleri çok fazla oluyor.

hayvankurtarma

İsmi Ariel deterjan değil :)))) peki tamam annem zaten evde deterjan gel kızım diye çağırıyor bazen :)(