Şimdi Bu Adama Ne Denir?

Videoya korkanlar bakmasın!
Adam kediyi dövüyor. Vahşet!

17 CEVAP

Bal_lokma

Ahiret te demek istedi reyyanhan

kedilikizzz

Geber şeref yoksunu pislik herif kıvrana kıvrana geber inşallah.

DidemCan

O kadar canım yandı ki. Kediyi dövmek nedir? Onlar Allah'ın sessiz kulları. Öbür dünya da adam daha beterini yaşayacak inşallah. Şerefsiz -,-

FDinler

Kusura bakmayın ama bu adama direk ... denir bu ne biçim insanliktir Allah sana akıl fıkır vermiş doğru ile yanlışı ayırasin diye fakat o hayvan bana göre o adamdan daha çok doğru ile yanlışı ayırıyor kesin bu yaptığı tuvaletide ortalikta birakiyordur az bir tam insan ya da hayvan şuna yaptığı tuvaletide kapatmayı öğretsin

Reyyanhan

Bazen insanların cezalarını sıcak ken vermek lazım ..

öldürün bu herifi

Reyyanhan

OteKi dünya derken .

georgestaub

Allah belasını versin, Allah o adamı kedinin iki katı bağıtsın acılar içinde

Bal_lokma

Böyle ayaklarından sallandırıp ıslak sopayla dövülesi bi ş.... o adam felan değil!!!

ygzkptn

Kuyruğundan tutup terlikle vurmak ne demek allah aşkına!!Aynısını o adama yapacaksın vuracaksın terlikle bir görsün!

ygzkptn

Şimdi size soracağım hangisi hayvan?

dollfacepersian

Ben videoyu izlemedim,izleyemem. Böyle şeylerin düşüncesi bile migdeme ağrı saplanmasına,bayılacak gibi hissetmeme sebep oluyor.
İnsanlar,insanliktan çıkmaya devam ettikçe,toplumun ahlak seviyesi düştükçe maalasef böyle şeyler artarak devam edecek.. Umarım kedi yaşıyor ve birileri onu kurtarmıştır,kurtarır. Bunu umut etmekten başka bir şey gelemiyor maalasef elimden. Bunu yapanın kimliği belli olsa bile Türkiye'de en fazla para ödeyip çıkar. Kanunlarımız buna izin verirken biz ne yapabiliriz ki(Olayın burada olduğunu düşündüğüm için bunları söylüyorum)

ayseeny

paylaşmayın şöyle şeyler Allahın cezası varlık dayanamadım bakmaya

BlindCat

Ya bu nasil bir insan ya bizim dokuaya kiyamadigimiz dunya guzeli canlılara nasıl böyle şey yapabilir bu i... İnsan bile diyemiyorum ben bu şeye