Kedi 3 Gün Evde Bırakılınca Ne Olur?

iremaksell

Bayram tatili için kendimi evde bırakmamız gerekiyor fakat 2,5 aylık ve kendi başına sıkılır mı,Ağlar,miyavlar mı Aklımızda birçok soru ve Endişe var bu konuda deneyimli olanlar yazarsa çok sevinirim

9 CEVAP

batuhantopcu

Bence diğer önemli bir husus eğer kedi evde yalnız bırakılacaksa mukakkak evin elektiriği sigortadan kapatılmalı. Mazallah etraftaki kabloları kemirirse hem kendisine hem de eve zarar verebilir.

kedilikizzz

Hiçbir şartta YAVRU kedi evde yalnız bırakılmamalı bnm tavsiyem bu.

ayseeny

bir çok tanıdığımız kediyi 2 gün evde bırak bir şey olmaz ama 3. gün sıkıntı diyor. 2 günden sonra mama bayatlamaya başlarmış suyuda bitebilir fakat bunlar yetişkin kediler için. daha bu kadar yavruyken bu kadar uzun yalnız bırakmayın derim

georgestaub

mama suyu en önemlisi, illaki canı sıkılacak ağlayacak ama yavru kedi mümkün olduğunca yalnız kalmamalı, kedide öyle köpekte öyle insan içinde aynısı geçerli yavrular yalnız bırakılmaz :D

sezind

Eğer bu 3 gün içerisinde biri gelip kontrol edecekse 3 günden bi şey olmayabilir. Yani eğer gerçekten bırakmak zorundaysanız başka da yapacak bir şey yok gibi. Malesef kedilerimizi gittiğimiz her yere götüremiyoruz.

PERIveLIDYA

Bir komşunuzdan ya da yakınınızda oturan arkadaşlarınızdan rica ederseniz belki her gün gelip mamasını suyunu kontrol edip kedinizle oynayabilirler. O zaman sorun olmaz.

dollfacepersian

Tanıdığınız kişi oyun oynayıp ilgilense sorun olmaz diye düşünüyorum

iremaksell

3 gün evde bırakmak durumundayız.bir tanıdığımız gelip mama ,su gibi ihtiyaçlarını karşılayacak . Sıkılması ve ağlamasından korkuyoruz

iremaksell

Teşekkür ederim Yardımlar için